“Më tha dua t’i çoj figura babit tim”- Rudina Dembacaj poston bisedën me ish-bashkëshortin Aleksin, pasi e bija…

Historia e tyre eshte bere shume e popullarizuar sa te gjithe presin ate qe do ndodh mes tyre.

Por ditën e djeshme ajo tregoi për lidhjen e saj me Mark Frrokun, ndërsa theksoi se me ish-bashkëshortin ruan një marrëdhënie të mirë si miq, gjë që e vërtetoi edhe pas publikimit të një bisede mes tyre në Instagram mese njeri tjetrit.Tashme bota ka ndryshuar dhe lidhjet kane mardhenie te ndryshme dhe pse ndahen me njeri tjetrin.

Me sa duket vajza e tyre, Victoria ka dashur të komunikojë me të atin, ndërsa i ka dërguar disa emoji nga llogaria e së ëmës në whats app. Ky mesazh ka bërë që të dy ish-bashkëshortët të shpërthejnë në të qeshura.