Moderatori i njohur shqiptar publikon foton e rrallë e kur ishte fëmijë. E njihni?

Ai është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar, i cili në profilin e tij në Instagram ndan kryesisht foto nga puna dhe takimet me personazhe të ndryshëm në emisionin e tij. Bëhet fjale per Adi Krasten.

Mirëpo së fundmi, gazetari ka vendosur të ndajë me ndjekësit një foto të rrallë nga fëmijëria, ku ka pozuar krah mamasë së tij.

“Dy shokë të ngushtë”, është shkrimi që Adi i ka vendosur fotos së vjetër ku shfaqet në moshë tepër të vogël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *