Ndahet nga jeta diten e sotme gazetari dhe publicisti i njohur

0
5459

Ndahet nga jeta diten e sotme gazetari dhe publicisti Ideal Serjani ne moshen 75 vjec.

Ai ishte nje ze kritik dhe punonte gazetar ne mediat kombtare. Pas gazeatrise ai ishte dhe nje mesues shembullor per vite me radhe.

Lajmin per humbjen e jetes e kane dhene familjaret dhe koleget.