Ndahet nga jeta ne moshe te 33 vjecari shqiptar ne Francë

Nje lajm i hidhur vjen nga Franca ku mesohet se 33 vjecari Donit Daku eshte ndare nga jeta.

Lajmin e kane bere publik familjaret e te riut ne rrjetet sociale.

33 vjecari jetonte ne Strasbourg të Francës ku dhe punonte.

Nje humbje e madhe per familjen dhe per komunitetin ku ai jetonte.