Ndryshim total! Nuk do ta njihni me princeshën Elia Zaharia.Ja sa ka ndryshuar ajo (FOTO)

Nje nga ciftet me te bukura aktorja Elia Zaharia e martuar me Princ Leken eshte nje vajze ndryshe nga te tjerat me nje thjeshtesi dhe nje dashuri te vecante.

Ajo eshte nje femer klasike dhe i qendron besnike ketij stili dhe jetese.

Ajo eshte shume e bukur njesoj si nensa e saj aktorja e njohur Yllka Mujo.

Por në imazhin e fundit, princeshën shqiptare vështirë të njihet.

Ajo ndoshta s’do të ishte njohur po të mos ishte bërë tag nga grimierja Ujvara Hajdari, e cila është edhe autore e këtij ndryshimi.

Ne i urojme dite te bukura.