Nena e 21 femijeve thyen rekordin e ri, Ne 2020 mirepresin beben e 22

Kjo eshte familja me e madhe ne angli. Ne 2019 familja kishte pasur probleme me prinderit e moshaour te tyre. 44 vjecarja Sju Redford njoftoi qe eshte perseri shtatzene dhe so do te vi ne jete nje tjeter foshnje ne familjen e saj ne 2020 . Ky ishte lajmi me i bukur qe po pret familja me e madhe ne bote. Eshte e rralle qe keto gjera ndodhin ne nje shtet evropiain pasi dihet qe ne evrope famijet kan 2 femije ose 1. Femija qe do te lins ne pranvere pritet te barazoje familjen 11 djem dhe 11 vajza. dhe ky esht nje tjeter rast i rralle qe ka ndodhur.