Një festë e madhe për Anila Gjebrean dhe fjalë zemre nga Joni, ja si ka festuar ditëlindjen bashkëshortja e Arditit

Anila Gjebra feston ditelindjen dhe i madh dhe i vogel jane ngritur ne kembet per te gezuar Anilen.Pasi Ana u be 11 vjec disa dite me pare tani rradhen e ka Anila te kete nje feste lluksoze dhe te gjithe jane duke uruar ate.

Por dhe nje urim te buku i ka bere djali i saj Joni.

Arditi, Joni, Ana kanë qenë pranë saj për t’i dhuruar momente mjaft të gëzuara në këtë ditë të veçantë.

Ndërsa djali i saj Joni e ka uruar me nje urim te vecante ja cfare shkruan ai:

“Gëzuar mbretëreshë”, shkruan ai në foton ku shfaqet pranë Anës, Arditit dhe Anilës, e cila po fryn qirinjtë.

Ne gezimi e familjes Gjebrea merrnin pjese dhe vipat si Erion Veliaj, Ajola Xoxa, Venera Lumani, Lind Islami, Eni Çobani, Juliana Pasha etj.

Dite te bukura per familjen Gjebrea.