Rimerr mbiemrin e vajzërisë dhe kthehet tek prindërit, ndarja e Tunës nga bashkeshorti pas 3 vitesh martesë?

Dikca po ndryshon ne jeten e Tunes ku deri dje ajo ishte e lumtur ne martesen e saj pasi cifti kishte dhe nje femije.

Dimë se deri vonë, Tuna në biografinë e saj kishte shtuar mbiemrin e burrit, Altuna (Sejdi) Berisha, ndërsa tani shohim që ajo rikthyer mbiemrin e saj të vajzërisë artistik në “Instagram”.

A eshte ndar Tuna nga bashkeshorti i saj kete do ta tregojne javet ne vazhdim.

Pushimet qe po kalon vetem dhe me djalin e saj ben te kuptosh qe ajo mund te jete e ndare.

Dyshimet lindën pasi Tuna u pa të pushonte pa Patrisin në ishullin afrikan Mauritius në Oqeanin Indian, nga ku po postonte foto e video të aventurave atje. Duke u nisur nga lajmet që nisën të qarkullonin në portale, Tuna bëri statusin se “në 2019-ën, robi mund të pushojë edhe vetëm”, por e la në dyshim çështjen e Patrisit.

Tani cifti i ben pushimet te ndara njeri ne nje cep te botes dhe tjetri ne krahun tjeter.

Por tani presim se cdo ndodhe ne javet ne vazhdim a do ta bejne publike apo eshte thjeshte nje loje e ciftit.