I moshuari nga Shkodra kerkon te perdhunojë 21 vjecaren ajo e qellon me thike dhe e ben per spital

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Vaun e Dejes ku mesohet se nje i moshuar 68 vjecar eshte sulmuar nga nje 21 vjecare pasi i moshuari ka tentuar te kap vazjen me dhune dhe te kryente mardhenie me te.

21 vjecarja e ka qelluar me thike qe te vetmbrohej nga ky xhest kaq i turpshem.

68 vjecari eshte shtruar ne spitalin e Shkondres qe te mjekoje plaget.

Policia ka shoqeruar 21 vjecaret ne polici per te bere zbardhjen e ngjarjes. Shiko.news