Nje tjeter termet ne Shqiperi. Ja ku ishte epiqendra dhe magnituda

Një tjetër tërmet ka ‘goditur’ vendin tonë pasditen e sotme.

Territori shqiptar është lëkundur sërish pas një sërë lëkundjesh gjatë 24 orëve të fundit.
Bëhet me dije se tërmeti ishte me magnitudë 3.7 ballë me thellësi 2 km dhe 14 kilometra në afërsi të Burrelit.