Një yll i vërtetë, vajza e Shpëtimit dhe Mira Konçit çmend rrjetin me pamjen e saj

Çifti i njohur i showbizit, Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi prej vitesh janë larguar në SHBA ku dhe së bashku me familjen kanë vazhduar jetës e tyre atje. Mirëpo, këtë vit ata kanë udhëtuar drejt vendlindjes dhe nëpërmjet disa fotove kanë treguar se po i kalojnë pushimet në jug të Shqiptarisë.

Bashkë me ta është dhe e bija, Era, e cila së fundmi ka ndarë një foto me ndjekësit ku shihet së bashku me nënë e saj Mirën. Siç shihet, Era është rritur shumë dhe është kthyer në një zonjushë mjaft simpatike që ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj.