Nora e harron Robertin, filmohet duke bërë qejf me pushime

Nora Istrefi ka qene ne qender te vemendjes se fundmi pasi Roberti deklaroi ndarjen nga ajo. Mirepo kengetarja ka preferuar te heshte duke mos folur aspak per ndarjen apo ndonje reagim lidhur me statusin e Robertit.
Se fundmi Nora ka marre vajzen e tyre, Renee dhe ka nisur pushimet. Kengetarja ka postuar foto e video ne shoqerine e te bijes e duket se nene e bije po kenaqen shume.
Diten e sotme Nora dhe Renee kane shkuar ne nje park ujor ku po argetohen ne pishinen gjigante me rreshqitese uji.