Nuk do ta besoni se sa eshte rritur Xheison. Rikthehet serisht ne ekran. Video

0
1936

Nje nga personazhet me te dashur te ekranit Xheison rikthehet serisht ne ekran.

Ai rikthehet ne ekran pas 3-4 vitesh. Xheison tashme eshte rritur dhe shkone ne shkolle.

Dhe thote se shoket e shoqet me trajtojn ne menyre te barabart pra nuk jam me ai djali i famshem si dikur.


Ai eshte nostalgjik kur shikon videot e vjetra ne emisionin e “Piter Panit” dhe thote se tani i shpreh fjalet shume mire por ai kishte dhe sugjerime ne emision si te gjithe te tjeret.

Xheisonjeton tek shtepia e re dhe atje eshte shume i lumtur bashk me prinderit dhe eshte nje nxenes shembullor.

Per me shume shikoni videon