Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar Mimoza Llastica.Ja si duket ajo pas 40 vitesh

Mimoza vajza me e llastuar e viteve 80 90 nje nga vajza e spikatura te atyre viteve.Ajo ka ndryshuar shume dhe kohet bejn te veten kane kaluar 40 vjet nga ajo dite dhe jeton ne Zvicer me bashkeshortin e saj dhe me vajzen e saj.

Vitet ikin por ajo nuk merret me me filmin jeta e saj ka ndryshuar.

Eshtë nënë e një vajze të quajtur Alexandra, e cila duket se ka trashëguar mjaft nga bukuria e së ëmës.

Ato kanë krijuar jetën në Bern të Zvicrës, ku vajza Alexandra është bërë e njohur falë pjesëmarrjes në spektaklin e bukurisë “Miss Bern”.