Nuk do ta besoni se sa vjec mbush Alekta Vejsiu.Ja ku po e feston ajo sot festen

Moderatorja e njihur Alketa Vejsiu sot ka ditelindjen dhe ajo mbush 36 vjec dhe ajo keto dite feste i ka shijuar ne Miami me familjen e saj.Ne i urojme dite te bukura dhe caste te lumtura.

Ajo eshte ne kohen me te arte te jetes se saj dhe jeta e saj eshte e ngjitur lart e lart me punen e saj profesionale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një fot teksa shfaqet shumë e lumtur duke vrapuar drejt krahëve të bashkëshortit të saj qe ajo e do shume.

“Kjo është për dashurinë time. Për burrin që është sekreti i vërtetë i lumturisë sime”, ka shkruar ajo.