Nuk ka asnjë “Ana”, Robert Berisha i ben surprizen me te bukur Norës në “Dua të të bëj të lumtur

0
237

Nje nga sezonet me te bukur te Dua te bej te lumtur eshte rikthyer perseri me Arbana Osmani dhe eshte nje nga emisionet m ete bukur dhe mban publikun pas ekranit.

Nje video e bukur eshte postuar ne instagramin e Arbana Osmanit ku shikohet kengetarja e njohur Nora Estrefi dhe ish bashkeshorti i saj Robert Berisha.

Nora eshte perlotur nga mesazhi i ish bashkeshortit te saj dhe eshte emociounuar.

Ndër të tjera, këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, ka folur dhe për Robertin dhe ndarjen nga ai.

Ajo ka zbuluar se nuk ka pasur një Ana që ka ndërhyrë në jetën e saj.

Në ekran është shfaqur një video e Robertit, me një mesazh posaçërisht për Norën. “Ky mesazh shkon special për Norën”, shprehet ai.