Nuk kanë fund surprizat në “Big Brother VIP”! Iliri i habit të gjithë me vendimin e tij

Einxhelin e Donaldin pas përfundimit të “Big Brother” do i shohim në dy emisione. Einxhelit iu realizua ëndrra për të pasur një emision televiziv që do të ndihmojë vajzat në nevojë kurse Donaldi do të moderojë emisionin “Më lër të flas” së bashku me Romeon. Por duket se së shpejti dhe Ilirin do ta shohim me emision.

Gjatë një bisede me banorët për gastronominë, Iliri shprehu dëshirën që të ketë një emision gatimi.

“Ta bëj unë një program kuzhine”, tha Iliri ndërsa Einxhel i sugjeroi të marrë dhe Meridianin.