Nuk më foli 24 orë’, Ylli Baka tregon si iu bë gruaja xheloze për shkak të këngëtares se njohur

Nje nga kengetaret me te mire te muzikes popullore Ylli Baka mbetet prej vitesh një nga zerat më të dashur për publikun e ndër më të kërkuarit në mbrëmjet muzikore dhe muziken live.

Ai ka folur per jeten e tij private ku ka zbuluar histori nga jeta e tij sidomos ne ate bashkeshortore.

Ai thote se bashkëshortja e tij ishte bërë xheloze për shkak të një këngëtareje qe kendonte ne nje klip bashke me Yllin dhe kjo beri qe ata te kishin fjale mes njeri tjetrit.

“Po ktheheshim para disa vitesh nga jashtë. Edhe vjen një këngëtare. Ajo më dëgjonte mua, dhe donte të bënte karrierë. Më tha kam ardhur me një poet. U nisa me autobus. Vjen ajo këngëtarja na takon, pu th e bëj mua. Unë me vete ik o dreq ça po bën. Takoi dhe nusen time e pyet çfarë bëre mirë? 24 orë pa folur. Unë i thoja po çfarë të bëj”, tregoi Ylli.

Ne i urojme dite te bukura Yllit dhe pse jo nje vite te mbare dhe plot para.