‘Pa ty jam hiç’, Romeo dhe Donaldi i bëjnë njëri-tjetrit dedikimet e veçanta për ditëlindje

Dy aktorët e humorit dhe tashmë edhe moderatë me emisionin “Treshat”, Romeo dhe Donaldi festojnë sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë binjakët e kanë uruar njëri-tjetrin me dy postime shumë të ndryshme.

Donaldi ka postuar një foto epike ku të dy shfaqen të veshur si nuse dhe shkruan: “Gëzuar ditelindjen vëlla! Te dua!”.

Ndërsa Romeo ka bërë një urim me një dedikim të ndjerë në të cilin e quan Donaldin diellin e tokës së tij.

“Me ty une jam mal, pa ty jam nje hic ! Edhe 100 vite te lumtura dielli i tokes time”, shkruan Romeo.