Pajtohen më në fund motrat Libohova? Ja foto e bukur qe poston Eranda

0
1157

Ato jane dy kengetaret me te mira ne vendin tone me zerin e tyre te bukur dhe me kenge shume te bukura. Por publiku shqiptar e dinte se ata nuk flisnin bashke por e verteta eshte ndryshe.

Postimi i fundin i Erandes se ata jane bashke dhe se te gjithe shqiptaret i duan shume motrat libohova dhe se shpejt ti shikojme ne skene duke kenduar.

Eranda ka shkrepur një fotografi në lagjen “Ali Demi” të cilën e ka shpërndarë në Instagram dhe shkruan:”Në lagjen e motrës”

Ne i urojme dite te bukura dhe plot projekte te reja muzikore.