Paloma i thotë gjërat troç në emision: Sa herë zihemi, burri merr mamin në telefon dhe…

Gazetarja shqiptare, Rudina Demneri ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” nën drejtimin e Bieta Sulos, ku në veçanti ka folur për marrëdhënien e saj të mirë me vjehrrën, që gjithmonë i del krah.

Rudina ka treguar se ka shpesh konflikte me bashkëshortin për gjëra të vogla, dhe ai direkt i drejtohet të ëmës në telefon, por ajo asnjëherë s’i jep të drejtë.

“Problemi është që për cdo problem që kemi e merr mamin në telefon, dhe ajo gjithmonë i del kundra. Sa herë kemi konflikte direkt mamin në telefon,”- është shprehur gazetarja.