Melek është rritur shumë, ajo përfundoi shkollën fillore.Ja sa ka ndryshuar

Beren Gokyildiz është aktorja turke që ndonëse në moshë fare të vogël arriti të jetë shumë e suksesshme.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve turk ku në atë shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Melekut’ në serialin nëna.

Ajo tani po vazhdon të merret me aktrim mirëpo, dita ditës ajo po rritet gjithnjë e më shumë.

Sot, ajo ka përfunduar edhe shkollën fillore dhe po duket tejet bukur me këtë veshje./ORAinfo/