Pas dhimbjes së madhe për humbjen e të ëmës, moderatorja shqiptare për herë të parë dhe jep njoftimin

Spektakli i preferuar i humorit të shqiptarëve, Portokalli do të rikthehet përsëri në ekranin e Top Channel (siç e do tradita) dhe më të do të kthehet dhe Fjoralba Ponari.

Moderatorja ka konfirmuar lajmin përmes një fotoje në faqen e saj në Instagram, ku si gjithmonë duket shumë bukur.

Fatkeqësisht, në fillim të muajit shkurt, mamaja e moderatores u nda nga jeta. Dhimbja e humbjes së parakohshme të së ëmës është e madhe, por Fjoralba ka gjetur forcën të buzëqeshë në Portokalli.