Pas ndarjes, Nora Istrefi dhe Robert Berisha kapen bashkë (FOTO)

0
91

Një javë pas lajmit që pushtoi median rozë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë parë bashkë. Këngëtari konfirmoi në rrjetet sociale se i kishin dhënë fund lidhjes 13 vjeçare. Pas këtyre lajmeve Nora u pa me vajzën e saj Renee me pushime. Nuk vonoi shumë dhe imazhe nga pushimet me vajzën ka postuar dhe Roberti. Këto pamje i kanë bërë të tërë të dyshojnë se ata po kalojnë kohë bashkë.