Pas shume kohe pritjeje, luhet ndeshja e parë ne Arenën Kombëtare (Video)

Stadiumi i ri kombetar ka hapur dyert diten se sotme per ndeshjen per kampionatin e futbollit te femrave mes Vllaznise dhe Apolonise
Impianti i ri do te inaugurohet gjate ndeshjes me Francen , date 17 nentor por sot u be ndeshja testuese ku ishin te pranishem edhe inspektore te Uefas
Stadiumi iu dha ne koncesion privatit dhe ka kushtuar mbi 70 milion dollare
Ai do te jete stadium me parametra moderne duke u bere me i miri ne Shqiperi