Pas “thumbave” naten e mbreshme. Kiares i ndodh e pa pritura jashte shtepis së BBV

Tashme Kiara dhe Luizi jane ne syrin e publikut dhe cdo gje qe ndodh shikohet dhe ne rrjetet e tyre sociale.

Disa dite me pare ne instagramin e Kiares pati nje largim te ndjekesve te saj por mbremjen e djeshme ajo pati nje ndryshim.

Pasi doli lider e shtepis ka patur shume reagime dhe ne instagramin e saj ka pasur nje boom ne rritje te ndjekesve.

Nga 548 mije ndjekes ajo ka shkuar diten e sotme 554 mije ndjekes.

Kjo tregon qe ajo po hecen shume mire dhe ndjekesit i jane rikthyer.

Pas “thumbave” naten e mbreshme. Kiares i ndodh e pa pritura jashte shtepis së BBV