Pas videos me Florin Mumajesi, shikoni sa bukur ja punon Romeo Jonida Maliqit, mësohet se ai po…

Nuk kishte si te ndodhte ndrushe pas Videos se këngëtares Jonida Maliqi me Florin
Romeo merr vendimin qe nuk pritej nga ai.

Ai fshiu dhe fotot qe ishte bashke me Jonida Maliqin menjehere pas videos se Jonides me Florin duke kaluar pushime bashke ne France.

Romeo nuk e ka pritur mire ate video dhe ka shkuar te nje studio tatu per te prishur simbolin qe ai kishte ne trupin e tij per dashurine e tij me Joniden.Prandaj nuk duhet te vesh tatu te tilla ne trup se neser do te behehs pishman per ate gje.

Ai fshiu tatuazhin nga trupi i tij qe ja dedikonte Jonides.

Aktori ka ndarë foto nga studio e tatuazheve, ku tregon se po mbivendos një tatuazh tjetër, në të njëjtin vend që gdhendi dedikimin për Jonida Maliqin.