Do habiteni se sa vjec mbush sot moderatorja Bora Zemani.

0
9

Nje nga moderatort me te mira dhe te bukura sot ajo eshte Bora Zemani.Prezantuese ne Vizion Plus ne emisionit “3shat”Ajo diten e sotme fetsoi diten e lindjes se sajh dhe ka pasur nje dite te mbushur me urime.Dhe komente ne adresen e saj te instagramit.

Ajo pyeste ndjekesit e saj ne instagram se sa vjec eshte.

Dhe ja cfare shkruan ajo ne instagram:”Kush e ka ditelindjen sot???He e gjeni dot?”

Ajo mbushi 28 vjec dhe sot ka pasur nje dite te vecante dhe me te bukur te ketij viti besoj.

Ne i urojme jete te lumtur dhe plot suksese ne jete.