Pasi e perjashtuan nga BBV flet per here te pare Ermiona dhe le mesazh per Luizin

Diten e sotme eshte perjashtuar nga BBV Ermiona Lekbello

Pas daljes Ermiona ka bere një postim në rrjetet sociale dhe ka nje mesazh per Luizin.

Ajo shkruan: “Do më mungosh, të dua fort. Ne jemi fitues dhe jo humbës, ti je fituesi” shkruan ajo krahas postimit.

Kujtojmë që me një komunikim zyrtar nga “Big Borther Vip”, Ermiona Lekbello është skualifikuar ditën e sotme nga loja pasi ajo e ka ofendaur Olten “balenë”.