Luizi merr vendimim drastik per Kiaren diten e sotme.Olta mbetet pa fjalë

0
311

Pasi kane kaluar 67 dite nga loja ne BBV Luiz Ejlli ka per te marr nje vendim per vazhdimin e lojes ne BBV

Pas 67 dite kushtuar Kiares ai nga dita e sotme do të heqë dorë nga Kiara Tito, për t’u fokusuar në lojën e tij.

Olta u habit nga kjo deklarate qe ai beri sot pasi vete Olta i ka thene‘po tërhiqesh nga Kiara?’.

“Zgjidh më tha mua Zhaku. Po zgjedh, do fitoj Big Brother, e me Kiarën do takohemi jashtë. Të dyja nuk i bëj dot, u bëra 67 ditë këtu”, tha Luizi.

Ndërkohë Olta ia pret menjëherë: “Po tërhiqesh nga Kiara?” dhe këngëtari i kthehet: “Pse ha m*t kot?”.

Nga ana tjetër, Kiara Tito, e cila ndodhej aty sqaroi Armaldo Kllogjerin se Luizi do e ketë fokusin më shumë te loja, duke treguar në këtë formë se nuk është ndjerë keq nga ajo që tha Luizi.

“Sa të jetë këtu do përkushtohet vetëm te loja”, tha moderatorja. Olta shtoi se nuk ka besim te fjalët e Luizit.

“Nuk i besoj veshëve që the, po tërhiqem nga Kiara dhe kam të drejtë të çuditem se është hera e parë që e dëgjoj”, tha aktorja.