Pasi kishte humbur te gjitha shpresat 43 vjecarja lind femijen e pare pas 25 vitesh. Ja mesazhi që jep

0
840

Lindita është 43 vjec dhe pas 25 vitesh ajo është bërë nënë për herë të parë. Ajo enderronte prej vitesh që të bëhej nënë por fatmirësishtë ndodhi qe ajo lindi në 14 prill 2023.

Familja ka kaluar me qindra peripeci por nuk kishin arritur të kishin një femijë. Pasi shpresat po u shuheshin një vizitë tek mjeku i tregoi arsyen pse nuk po mbetej shtatzën.

Ajo falenderon mjekun Kastriot Dallaku i cili u kujdes dhe grupin e mjekeve qe morën pjesë në ketë lindje.

Fëmija u quajt Deon nga mbesa e tyre.

Lindita jep nje mesazh per te gjithë ciftet që të mos dorezohen dhe te shkojnë tek mjeku i duhur.