Pasi masakroi gruan me thike. Korcari vetedorezohet ne polici dhe tregon te verteten

Eshte vete dorezuar ne polici Aleko Myrtollari pasi disa ditesh i fshehur. Ai masakroi gruan e vet me thike pasi ishte xheloz dhe mendonte se e tradhetonte.

Ai pas thene se polici se e ka qelluar ne polici pasi ajo nuk punonte.

Bashkeshortja duhet te niste pune qe te mbante familjen dhe femijet. Dhe faji ishte i saj qe konflikti shkoj ne kete gjendje.

Kjo eshte e gjithe e verteta pse ndodhi ngjarja. Ndersa bashkeshortja eshte derguar ne Spitalin e Traumes ne Tirane pasi gjenda e saj eshte renduar.