Pasi Sabiani u fut ne BBV. Gruaja e tij tregon se per ke do bej tifo

Naten e sotme ne BBV eshte futur dhe Sabiani per ti ber nje surprize vajzes se tij dhe ai i ka treguar se eshet kundra lidhjes se tij me Kristin.

Por surpriza ishte se Sabiani do te ishte konkurent ne BBV dhe kjo e cuditi dhe Kristin.

Ky lajm ka befasuar Keisin dhe gjithë banorët, por padyshim më shumë nga të gjithë, Kristin i cili me siguri e merr mendja se ç’e pret duke e ditur çfarë ka lënë jashtë.

Ndërkohë nuk ka munguar reagimi i bashkëshortes së Sabianit e cila i jep “bekimin” e saj partnerit. Arnisa gjithashtu ka treguar se është “fanse” e Keisit.