Pasi u nda nga Flamuri, në këtë gjendje eshte sot Armonda!Foto

0
2649

U bënë të njohur pas lidhjes së tyre e cila u bë viralë në rrjete sociale.

E më virale u bë ‘ndarja’ ku Flamuri dhe Armonda vendosen të pauzojn paksa në lidhjen e tyre, shkruan InfoKosova.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Armonda në një postim në instastory.

Ajo ka fshirë të gjitha postimet që kishte bashkë me Flamurin, ku duket se nuk po ia ndjen fort për të.

Në fotografinë e fundit Armonda shihet e rregulluar mjaftë mirë./InfoKosova/