Perkeqesohet gjendja e Marjola Myrtollarit pasi burri e masakroi me thik

0
2141

Marjola Myrtollari u masakrua me thike nga burri i saj pasi ai ishte xheloz dhe mendonte se ajo e tradhetonte.

Bashkeshorti e plagosi me thike dhe ka ikur ne drejtim te paditur. Ngjarja ka ndodhur ne qytetin e Korces naten e 4 qershorit.


Por diten e sotme mesohet se gjendja e Marjola Myrtollari eshte renduar dhe nga spitali i Korces eshte derguar ne Spitalin e Traumës

Cifti kishin tre femije dhe xhelozia ishte shkak i kesaj nxgjarje