Po ktheheshin nga Kosova, Olti Currin dhe Ilda Bejlerin i gjen belaja në kufi

Blogeri Olti Curri dhe moderatorja Ilda Bjeleri janë ndehsur në një situiatë të pakëndshme teksa po ktheheshin nga Kosova. Në një postim në rrjetet sociale, blogeri ka publikuar një video ku shprehet se kanë humbur rrugën.

“Kemi humbur rrugën. A ikim në Zvicër? Ke karburant?”- dëgjohet të thotë Curri.

“Gati jemi,”– ja kthen Ilda duke qeshur dhe me telefonin në dorë shihet teksa përpiqet të gjejë pozicionin në hartë.

Mesa duket Bejleri se mbante mend rrugën për t’u kthyer në Shqipëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *