Po na habit gruaja e Bujar Qamilit: Ik ku të duash vetëm në darkë më sill…

0
69

Eshte nje nga kengetaret me te mire shqiptare me nje ze shume te bukur.Ai ka nje jete qe kendon ne gezime dhe evente te ndryshme.

I pyetur nëse bashkëpunime të tilla i kanë sjellë xhelozira në çift, Qamili tha në:Më thonë a bëhet xheloze gruaja? Mua gjithmonë me gruan më ngatërrojnë.

Gruan e kam artiste, nuk do me dit gjë hiç. Vetë më thotë shko nga të duash vetëm hajde në darkë dhe silli paratë në shtëpi.

Jeta duket e qete dhe e lumtur.

Qamili: Nuk ka nevojë me punu. Sot kam ardhur po bëj emisionin tuaj, ajo është në Dubrovnik. Ka shku me shoqe atje ty bo qejf. I kam thënë, çfarë të duash bëj gjithë ditën, në darkë hajde në shtëpi.

Por kur bëhet fjalë tek ekonomia e shtëpisë, as Bujar Qamili nuk bëj përjashtim nga shumica e shqiptarëve.

Qamili: Paratë i fitoj unë. Ne me të vërtetë fitojmë para por unë kam kënaqësi kur ja çoj paratë që fitoj gruas, por më kënaqësi kam kur i blej të dashurës një parfum. Tregoj të drejtën, ndoshta bëra gabim.

I urojme jete te gjate kenge te bukura dhe dite te qeta.