Jozefita Topalli ja punon bukur Ilir Metes.I nxjerr foton qe i ul koken Metes

Jozefina Topalli ja ben “8 me 2” Ilir Metes.Mbase bota eshte me rrota dhe kjo politika shqiptare nuk i intereson fare cfare bene populli por atyre i intereson veten karrigja e tyre dhe postet.

Ka mbi 30 vjet qe shqiptaret nuk po gjejn paqe ne jeten e tyre nga politikanet ata duan te largohen dhe te mos kthene me kurre ne kete vend per shkak te politikes qe po i perze cdo dite ata.

Josefina Topalli ka postuar nje foto kur Meta shihet me grushtin drejtuar ndaj Topallit, në kohën kur Presidenti ishte në opozitë.

Një fotografi e papërshtatshme e publikuar për Presidentin, në një kohë që flet për paqe dhe demokraci.

Në këtë ditë ai ka paralajmëruar firmosjen e dekretit të parë për shpartallimin e grushtit të shtetit