Porosit rizoto me karkaleca per 12 mijë lek. Pushuesja cuditet nga piata

0
426

Vajza porosit nje piate me rizoto me karkaleca por eshte e zhgenjyer me kete piate.

Cmimi ishte 12 mije leke dhe kishte shume pak karkaleca.

E reja eshte e zhgenyer nga piata dhe mendon se ky lloj ushqimi nuk ja vlen dhe se nuk mund te hecim perpara.

Per me shume shikoni videon.