Poston foton krah Mark Frrokut, ja sa bukur e feston Rudina Dembacaj diten e sotme

Pas ndarjes me ish bashkeshortin Rudina duke me e lumtur se kurre ne historin e saj te dashurise me ish-deputetin e njohur.

Ajo ka postuar nje foto ne rrjetet sociale ku duket e lumtur dhe shume mire pran tij.

Disa jave me pare ajo beri publike lidhjen e saj te re dhe tashme ka nje jete tjeter me nje mashkull te ri dhe ajo e do shume ate.

Ajo eshte gjithmon publike ne mediat sociale duke postuar foto me ish deputetin dhe jeten e saj te re.