Pushimet e ëndrrave, ja vendi përrallor ku Arbana po qëndron

Pas mbarimit e puntates se fundit te emisionit `Dua te te bej te lumtur` Arbana Osmani eshte nisur per disa dite pushimi. Arbana fut shpesh foto nga vendi ku po pushon dhe nder keto spikatet edhe deti paster e plot diell i Greqise. Pra moderatorja ka zgjedhur njerin nga ishujt grek.

Ne njerin nga komentet e ketyre foto duket Oni Pustina qe i shkruan: `Plazhi i parajses?`
Dhe ajo ia kthen: `I bere gati rrobat per Barcelone ti?` – per ti kujtuar keshtu pushimet e stafit ne Barcelone ku ndoshta edhe ajo do t`u bashkohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *