Putin është larguar nga Moska nga frika? Shërbimi sekret ukrainas: Ja ku po fshihet

Thashethemet: Putin nuk është më në Kremlin? A ka ikur tashmë Vladimir Putin nga Moska?

Sipas shërbimit sekret ukrainas dhe qarqeve të qeverisë gjermane, despoti rus thuhet se e ka fshehur veten në një bunker në Urale.

Më tej thuhet se ai nuk do të lejonte që miqtë e tij oligarkë të largoheshin nga vendi. Ai madje u hoqi avionët privatë, shkruan Bild.

por nuk dihet me saktesi se ku eshte ai pasi burimet thone qe ai ka menyrat e tij per tu fshehur por megjithate shpresojme qe kjo gjendje te largohet dhe lufta ta pushoj.

Njerezimi ka nevoj per paqe pasi kaluam 3 vite te veshtira me kovid dhe kjo situate ne Ukraine eshte teper e lodhshme per te gjithe boten.Shpresojme qe kjo histori te marr fund sa me shpjte.