Rrëfehet aktorja Arjola Demiri: Kur u martova, tre ditë s’dolëm nga dhoma fare

Aktorja e bukur nje nga aktoret me te mira te Portokallise tregon per jeten dhe ish martesen e saj.

Teksa ishte e ftuar sot në ‘E diell’, e pyetur si i ka përjetuar ditët e para në shtëpinë e ish-bashkëshortit ajo tha se i ka përjetuar shumë mirë dhe ka qene shume e lumtur.Kam kaluar shume mire.

“Shumë mirë, nuk dilnim nga dhoma 3-4 ditë. Jetonim në aromën e luleve. Ka qenë dashuri e madhe sepse ishte dashuria ime e parë e madhe në plot kuptimin e fjalës”, tregoi aktorja.Kam qene shume e lumtur.

E pyetur nëse për shtatë vite ka fjetr vetëm ajo tha se, “Jo, kam fjetur me fëmijët sepse hyj tek ato nëna që nuk i heqin fëmijët nga shtrati”.

Une fle gjithmone me femijet e mi.Kame tre femi te mrekullueshem.