Rudina Dembacaj cudit komentuesit, e lidhur me Mark Frrokun por dyshohet se dhurata eshte e…

Rudina Dembacaj eshte nga personazhet me te perfolur ne 2019 dhe vazhdon qe fotot e saj te jene ende shume epike nga komente te ndryshme.

Ajo tashme eshte e lumtur ne nje jete te re plot caste te bukura.

Dembacaj ka ngritur dyshime se mban ende ‘dhuratën’ e ish-bashkëshortit të saj, Aleksandër Varfaj

Pasi ka publikuar një foto ku bie në sy unaza që mban në gisht dhe ndjekësve nuk u shpëton asnjë detaj. Ata nuk e kanë kaluar pa komentuar këtë foto dhe mbi të gjitha detajin që u ra më shumë në sy.

“Po unaza nga kush është?”– komenton ndjekësi me dyshime dhe Rudina i ka kthyer pa vonuar: “Dhuratë është, para 2 viteve”.

Kështu moderatorja ka shtuar më shumë dyshimet se ajo mban në gisht një unazë që është dhuratë nga ish-bashkëshorti?