Rudina Dembacaj “habit te gjithe” publikon foton e ish bashkeshortit me vajzen

Rudina Dembacaj nje nga artistet me te perfolur te portaleve per jeten e saj.

Ajo ka qene gjithmon ne qender te vemendjen me ish bashkeshortin e saj dhe ish deputetin Frroku.

Por ajo sot ka postuar nje foto te ish bashkeshortit te saj me vajzen dhe i ben nje urim.

Edhe pse e divorcuar, Rudina ruan edhe një marrëdhënie shumë të mirë më ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Ditën e e sotme Aleksi ka ditëlindjen dhe Rudina Dembacaj e ka uruar publikisht.

Ajo ka postuar një foto të tij me vajzën Viktoria sipër së cilës shkruan. “Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë Viktoria. Dy pika uji”.