Rudina nuk ndalet me gafat, ja perla e radhës që bëri diten e sotme me kengetaren Eli Fara.video

Eshte nje nga emsionet me te bukur dhe me te ndjekur ne Tv Klan emisioni Rudina ka gjithmon gjera te bukura kur fton njerez te ndryshem nga bota e artit dhe njerezit e thjeshte.

Ndersa diten e sotme ajo kishte ftuar kengetaren qe e duan te gjithe Eli Fara dhe ajo e pyet per nishanin qe ka pasur mirëpo mesa duket Rudina tani e vë re se nishani i mungon këngëtares.

Edhe pse e ka pasur të ftuar disa herë në program mungesa e nishanit u vu re ditën e sotme nga ana e Rudinës duke shkatuar nje buzeqeshje.

‘Eli ke pasur një nushan, tani u kujtova kur të pash se e kisha harruar…’- shprehet Rudina.

Më pas Eli tregon se nishanin e ka hequr në Maqedoni pasi ai filloi të zmadhohej.

‘Ishte i bukur në fillim por ishte zmadhuar dhe më prishte proporcionin. Nje regjizor madje me ka thene qe kur me bente videoklipet, profili qe ke nishanin nuk del i bukur’- tha Eli.

Duke qënë se Eli ka qënë e ftuar shumë herë te emisioni Rudina, madje hera e fundit para një viti, lind pyetja: Tani e vuri re moderatorja mungesën e nishanit ne faqen e Elit?

Video