Rudina Xhunga merr vajzën, ikën ditën e lindjes së burrit, çfarë po ndodh me çiftin

Gazetarja e njohur, bashkëshorte e “kolegut” te saj Dritan Hila i ka bere nje urim te vecante atij me rastin e 53 vjetorit.

Rudina Xhunga ka postuar një foto gjatë pushimeve të tyre, duke thënë se Alana nuk mundet të festojë ditëlindjen e të atit nga distanca pasi ato ndodhen në Londër.

“Edhe 100 Dritan Hila. Alanushja eshte ne Londer dhe q au qe nuk po feston, ne Tirane, ditelindjen e babit. Ngelshim perhere femije, per te kuptuar e treguar nevojen e dashurise dhe familjes”, shkruan Rudina.