Sa lekë ke mbledhur në dasmën me Shkëlzenin? Ja se si përgjigja e Arminës?

0
230

Dasma e Shkëlzen Berishëndhe Armina Mevlani ishte dasma me e komentuar e ketij viti ku te gjithe ishin kurioz per detajet qe ndodh aty.

Armina e ftuar në ‘Goca dhe Gra’ ka treguar cdo gje rreth dasmes ku ka folur dhe per parate.

E ngacmuar nga gazetaret në studio se dasma I ka nxjerrë paratë, Armina tha se ende s’i ka hapur zarfet.

“Kanë kalua vetëm tri ditë dhe unë s’ka arritur akoma…Mir që duhen hapur avash-avash edhe dhuratat por nuk më latë kohë. Dasma të dielën të hënën mora veten. Sot e mërkurë në emision kur do t’i kisha bërë. Zarfet i kishim rregulluar të ishin në një kuti në hyrje. Ka pasur shumë forma bashkëpunimi. Tani e nxori veten…”, tha ajo.