Sa shumë janë rritur te dy, Xhemi Shehu fotografon dy djemtë e saj bashkë

Xhemi Shehu eshte nje nga moderatoret me te mira sot ne Tv.

Ajo ka dy djem shume te mire Martinit dhe Gabrielit.

Me djalin e madh, Martinin, Xhemi ka postuar shpesh foto së fundmi, kurse djalin e vogël e ka mbajtur paksa të tërhequr nga publiku.Por sot ajo ka postuar foto me dy djemte e saj.

Pasi sot Xhemi ka dhe ditelindjen ajo postoi dhe foto me dy djemte.

Ajo mbushi 37 vjec sot dhe dite te lumtura per te dhe familjen e saj.