‘I thash bashkeshortit dua të bëj ndonjë marifet si vajzat e reja’, Fatmira Breçani drejt transformimit, nuk do e njihni pas këtij detaji

Nje nga kengetaret me te mira Fatmira Breçani ka ndryshuar pamjen pas nderhyrjeve qe ka bere.

Ajo eshte ftuar ne emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ajo tregoi se për këtë vit i ka vënë disa qëllime vetes, që lidhen kryesisht me kujdesin ndaj pamjes së jashtme.Dhe dua te ndryshoj te behem si nje vazje e re.

Pse jo te kujdesesh per trupin tende eshte dicka pozitive nuk ka moshe kujdesi per veten.

Ajo thote:‘Kete vit i kam vene vetes detyre qe do i heq 10 kile, po mundohem shume me i heq po kane zene vend e nuk po levizin. Burri im ben shume shaka dhe i thashe qe do bej ndonje nga keto marifetet qe bejne vajzat e reja, ai me kujtoi vicin pasterma qe une ha’, tha ajo, duke shkaktuar te qeshura ne studio.

Ndaj kjo eshte nje motivim per cdo grua qe te kujdeset per trupin e saj dhe per shendetin e saj.

Te jetosh bukur dhe me shendet eshte nje nga shkaqet per jete te lumtur.

video